Dan se oženil

Dan už na setkání FC začátkem května naznačil, že má pro nás překvapení. Málokomu neproblesklo myslí, že to může být možná svatba. A opravdu byla.
Přesto nás náhlá zpráva, že se opravdu žení, zaskočila.
 
Je to velmi soukromá, i když hodně významná událost ve Danově životě i v životě jeho vyvolené.
Ale poté, co se nám Dan nejprve svým krásným hlasem a repertoárem, který zpívá, a posléze i při osobních setkáních také nesmazatelně vryl do mysli i srdce jako nádherný a sympatiíhodný člověk, málokdo z jeho příznivců se může ubránit ostýchavému zájmu i o jeho osobu.
Myslím, že Danova svatba nikoho nenechala lhostejného. I když vzhledem k tomu, že zprávu o Danově svatbě uveřejnily jako první bulvární plátky, nikdo tomu ženění moc nevěřil.
 
Fakt je to pravda?! Koho si bere? Kde a kdy? Bude na něj mladá paní hodná? Může ho mít ráda alespoň tak, jako já?! :)
 
Chtěla bych vidět Danovu obdivovatelku, která si aspoň jednu z těchto otázek nepoložila a nepřemýšlela, kde rychle získat další přesné a zaručené informace :).

• Fotoalbum

 
Novomanželé Hůlkovi

Byla to pohádková svatba !

Reportáž agentury ©Celebrityservice
 
Ostře sledovaná svatba zpěváka Daniela Hůlky a tanečnice Libuše Haraštové se odehrála na křesťanském poutním místě Svatý kopeček v sobotu 1. června 2002. Svatebčané pronásledovani bulvárními fotografy a redaktory přijeli na místo obřadu v koloně osmnácti aut.
Ženich i nevěsta byli oblečeni do téměř pohádkových kostýmů - Daniel v žaketu s vestičkou anglických lordů a s cylindrem (návrh Jana Pištěka) - Libuška v překrásných dlouhých šatech sněhobílé barvy, potažených závoji a s vyšívanými rukávy (návrh od Beaty Rajské).
Pár pozval na svatbu pouze rodinné příslušníky a nejbližší přátele, celkem 70 osob, mezi nimiž byl například zpěvák Pavel Vítek, dirigent Martin Kumžák se zpěvačkou Dashou či moderátor Aleš Háma, který na slavnost přišel s manželkou i se synem Jáchymem.
Svatební obřad se konal v barokním kostele Panny Marie a snoubence oddával premonstrát otec Jakub Berka, kterého Daniel několikrát navštívil i na Velehradě. Svědky byli Danův dlouholetý kamarád Prokop Eremiáš a sestra nevěsty, slečna Leona Haraštová.
Svatební obřad trval necelou půlhodinu a manželské ANO si pár řekl přesně v 19 hodin 17 minut. Ještě před tím přečetl další Danův kamarád, herec Robert Jaskow Křesťanskou lásku korintským z Nového Zákona a zazněly žalmy, ve varhaním provedení Martina Kumžáka a Martina Rady. Dojemný ceremoniál zakončili všichni svatební hosté okvětními lístky růží, kterými zasypali oba novomanžele přímo před oltářem.
Daniel a Libuška Hůlkovi před kostelem zapózovali novinářům a všem, kteří si tuto utajovanou svatbu nenechali ujít.
V Grandhotelu Rolný následovala svatební hostina, která měla spíš tradičnější formu. Přestože na stole zdobenými růžemi nechyběly čerstvé jahody, ananas a melouny, bylo menu typicky české a moravské - hovězí polévka s knedlíčky, hovězí steak na žampiónech, grilovaný kuřecí řízek, pečené brambory a rýže. Nechyběly svatební koláčky ani třípatrový dort. Pila se moravská vína všech barev, především z oblastí Mikulov a Šatov.
Po první večeři novomanželé rozbalovali dárky - kanoe od kamarádů z výpravy Himalala, secesní vázu od Pavla Vítka a Janise Sidovského, zájezd do Tater od Beáty Rajské, houpací síť, přehrávač DVD, archívní vína, síť a míč na voleyball, župany, soupravu na fondue a mnohé další.
Nevěsta se potom převlékla do dlouhých šatů z červené krajky, ženich do riflí a bordó košile.
Po půlnoci následovala druhá večeře - pečená kuřecí stehýnka, klobásky a bramborový salát - a večírek s cimbálovou muzikou, z něhož poslední hosté odcházeli až po páté hodině ranní.
Teď Dana a Libušku čeká svatební cesta na ostrov Korsika, ze které se vrátí až 11. června, kdy Daniel vystoupí jako host koncertu Královny popu v opeře.
 
 
Foto: ©ČTK
 

Zpět na úvodní stránku