MENU

SERVIS

Vaše dotazy směrujte na:
info@musicalnet.cz


FOTOGALERIE

Praha, 7. 10. 2005
Leslie Bricusse a Frank Wildhorn na české premiéře muzikálu Jelyll & Hyde
Videorozhovor s Frankem Wildhornem

Náš muzikálový server získal exkluzivní video rozhovor s Frankem Wildhornem, autorem hudby k muzikálu Jekyll & Hyde.

I. Dufková, F. Wildhorn a T. Duchková po premiéře v zákulisíS Frankem jsme natáčeli 11. března, v den první premiéry muzikálu Jekyll & Hyde v Praze. Povídali jsme si o představení, které viděl den předtím (s Danem Hůlkou, Terezou Duchkovou a Ivetou Dufkovou). Já sama jsem z takto důležitého rozhovoru a navíc v angličtině měla strach, ale Frank byl tak milý (jako všichni Američané), takže tréma brzy opadla a rozhovor se podařil. Frank se rozhovořil a sdělil nám mnoho informací o vzniku muzikálu, Hyde (D. Hůlka) a Lucy (T. Duchková)které - díky jejich množství a rozsahu - zpracuji samostatně.

Produkce Hudebního divadla Karlín nám jako jedněm z mála umožnila pořídit několik záběrů z představení, které vhodně doplnily samotný rozhovor.
Video je s originálním zvukem, opatřeno českými titulky.Videorozhovor s Frankem Wildhornem - video má velikost 28MB

Toto video je zároveň pozváním na muzikál Jekyll & Hyde, který uvádí Hudební divadlo Karlín. Nyní se hraje poslední sezónu v náhradních prostorech Kongresového centra Praha, od října příštího roku by měli již hrát ve svém původním divadle v Karlíně, které v současnosti prochází velkou rekonstrukcí. Dnes probíhají generálky a v sobotu bude Míša Nosková mít svůj debut před diváky v roli Lucy.

Video Michal Škvor, text a rozhovor Veronika Břešťanová


[500 Počítadlo.cz][500 Počítadlo.cz][500 Počítadlo.cz][500 Počítadlo.cz][500 Počítadlo.cz][500 Počítadlo.cz]


© Michal Škvor 2003 - 2005, design Michal Škvor